KLUB PŁYWACKI „ORKA LUBAŃ” – ZAPRASZA DO ZAPISÓW NA SEZON 2023/2024

Z przyjemnością informujemy, że Klub Pływacki „ORKA LUBAŃ”  już od dzisiaj  ogłasza rozpoczęcie zapisów na nadchodzący sezon 2023/2024. Wszystkich miłośników pływania oraz tych, którzy pragną doskonalić swoje umiejętności w tym wymagającym sporcie, serdecznie zapraszamy do naszego klubu.

Terminy zajęć:
Nowy sezon rozpocznie się 9 września 2023 roku i potrwa do czerwca 2024 roku. Zajęcia będą odbywać się w dwóch lokalizacjach: w Osiecznicy do stycznia, a następnie przeniesiemy się do Lubania.

Oferta dla różnych poziomów zaawansowania:
Zapraszamy uczestników w wieku od 5 lat i powyżej, oferując grupy dostosowane zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych pływaków. Oferujemy profesjonalną opiekę i trening prowadzony przez doświadczonych trenerów.

Jak dokonać zapisu:
Aby zapisać się do Klubu Pływackiego „ORKA LUBAŃ”, prosimy o pobranie i wypełnienie formularza zgłoszeniowego (UMOWA O KSZTAŁCENIE), dostępnego na naszej oficjalnej stronie internetowej: www.orkaluban.pl. Po wypełnieniu formularza, prosimy o przesłanie go na adres e-mail: rekrutacja@orkaluban.pl.

Procedura zawarcia umowy:
Dla wszystkich uczestników zainteresowanych zapisem, konieczne będzie podpisanie umowy na sezon 2023/2024. Szczegółowe informacje w tej sprawie udostępnione zostaną po przesłaniu zgłoszenia.

Kontakt:
W przypadku pytań lub potrzeby uzyskania dodatkowych informacji, zachęcamy do kontaktu z naszymi trenerami:

Trener Adam: tel. 500 111 090
Trener Paweł: tel. 728 496 456

Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą i serdecznie zachęcamy do podjęcia wyzwania oraz doskonalenia swoich umiejętności w klubie pływackim „ORKA LUBAŃ”. Jesteśmy przekonani, że wspólnie osiągniemy wspaniałe sukcesy na basenie i wyznaczymy nowe cele w dziedzinie pływania.