W niedzielę 26 listopada na pływalni Orbita we Wrocławiu odbyła się I edycja Dolnośląskiej Ligi Pływackiej „Swimmania 2023/2024”. Bardzo dobry start zaliczyli w niej pływacy lubańskiej Orki, którzy w konkurencjach indywidualnych wywalczyli 4 medale: 3 złote i 1 srebrny! Natomiast w klasyfikacji drużynowej zajęli wysokie 4 miejsce wśród startujących tam 25 klubów pływackich!
Do rywalizacji podczas Dolnośląskiej Ligi przystąpiło 656 zawodników wśród których wyłoniono najszybsze pływaczki i pływaków w poszczególnych konkurencjach w kategoriach wiekowych od 9 do 14 lat. Wśród tak dużej sportowej konkurencji reprezentanci naszego klubu kolejny raz potwierdzili swoją wysoką renomę!