JUBILEUSZ 15 – LECIA ISTNIENIA KLUBU UKS ORKA LUBAŃ

W sobotę 28 maja w Restauracji Golden Time w Lubaniu Klub UKS Orka Lubań świętował  jubileusz 15 – lecia istnienia. Były życzenia, wspólne biesiadowanie, tańce oraz wspomnienia.

W uroczystości udział wziął reprezentujący Burmistrza Miasta Lubań Pan Mateusz Zajdel – Zastępca Burmistrza, który w swoim przemówieniu podziękował za zaproszenie oraz wyraził słowa uznania za determinację i niebywałe zaangażowanie zarówno trenerów jak i wszystkich zawodników oraz ich rodziców.

Jubileusz 15 – lecia klubu to symboliczny moment. Stanowi on okazję zarówno do podsumowania, jak i planowania. To także czas do zestawienia refleksji nad przeszłością z wizjami na przyszłość. 15 lat współpracy świadczy o pewnej dojrzałości. To relacja, która ma swój staż, sukcesy oraz dobre praktyki i doświadczenia. A przede wszystkim jeszcze wiele do zrealizowania. Okrągła rocznica to jednak przede wszystkim okazja do spotkania i świętowania – mówił w swoim przemówieniu Adam MUSIAŁ trener UKS Orka Lubań.

Wczorajszy jubileusz klubu pozwolił zgromadzić przy jednym stole zarząd klubu, trenerów, rodziców zawodników i wieloletnich sympatyków pływania. To właśnie oni wszyscy od ponad 15 lat tworzą zgrany zespół – „dream team”, w którym każdy z wzajemnością może na siebie liczyć.

Wszystkim uczestnikom wczorajszego jubileuszu raz jeszcze dziękujemy za obecność, za wspólnie spędzony czas i wspólną zabawę. Razem możemy wszystko i nie widzimy przeszkód. To właśnie razem tworzymy nasze wspólne szczęście i odnosimy sukcesy. Do zobaczenia na kolejnym okrągłym jubileuszu istnienia Klubu UKS Orka Lubań!!!