W imieniu klubu UKS ,,Orka” Lubań, chciałbym wszystkich poinformować, że zajęcia na basenie w okresie ferii zimowych będą odbywać się zgodnie z wcześniej ustalonym harmonogramem zajęć.
Zarząd klubu chciałby również złożyć szczególne podziękowania za pomoc przy organizacji transportu – Pani Marcie, Panu Rafałowi oraz Panu Andrzejowi.
Dla wszystkich chętnych, poniżej znajduje się link do filmiku pokazujący rozwój i prace dzieci oraz trenerów podczas zajęć sportowych.