VI OGÓLNOPOLSKIE ZAWODY PŁYWACKIE O PUCHAR WÓJTA GMINY RUDNA

VI OGÓLNOPOLSKIE ZAWODY PŁYWACKIE O PUCHAR WÓJTA GMINY RUDNA zakończone

Medale:

16 medali dla UKS ORKA LUBAŃ:

Rudek Wiktoria – złoty, srebrny w roczniku i brąz open

Wójcik Monika – srebrny, brąz w roczniku i srebrny open

Młodzińska Wiktoria – brąz w roczniku

Parzyński Hubert – srebro w roczniku

Torba Kacper – dwa brązowe w roczniku

Sławiński Marcin – dwa brązowe w open

Kurto Rafał – złoty w roczniku

Kolotilov Edwin – dwa  brązowe w roczniku

Cepuchowicz Jakub – brązowy w roczniku

50 m dowolny

Młodzińska Wiktoria 04 – 37,78

Markuszewska Karolina 99 – 34,06

Rudek Wiktoria 00 – 30,45

Pawlewicz Konrad 03 – 41.92

Skórniak Jakub 03 – 47.52

Musiał Filip 04 – 53.46

Parzyński Hubert 02 – 33.28

 Puzio Radosław 01 – 34.83

Cepuchowicz Jakub 02 -35.53

 Rękowski Maciej 02 – 36.37

Torba Kacper 00 – 27.65  – 3 miejsce w swoim roczniku

Kusto Rafał 99 – 29.28

Kolotilov Edwin 99 -.31

 Lewkowski Patryk 99 – 30.14

Stołecki Mateusz 00 – 30.70

Szkirpan Jonasz 97 – 26.74

Tkaczyk Konrad 97 – 26.77

Juszczyk Dawid 97 – 29.25

Pogodziński Dorian 97 – 29.82

200 m dowolny

Młodzińska Wiktoria 04 – 3:04.57 218 42.14 47.97 49.72 44.74- 3 miejsce w swoim roczniku

Wójcik Monika 98 – 2:32.11 390 35.98 38.42 39.72 37.99

Rudek Wiktoria 00 – 2:34.07 375 36.14 39.66 40.08 38.19

Parzyński Hubert 02 – 2:40.56 237 35.63 42.16 42.76 40.01

Kolotilov Edwin 99 – 2:21.87 343 33.19 36.71 37.77 34.20 – 3 miejsce w swoim roczniku

Szkirpan Jonasz 97 – 2:07.83 469 29.06 32.87 33.78 32.12

Tkaczyk Konrad 97 – 2:22.33 340 29.46 34.90 38.94 39.03

50 m grzbietowy

Rudek Wiktoria 00 – 34.21  -3 miejsce open i 1 miejsce w swoim roczniku

Skórniak Jakub 03 – 49.53

Pawlewicz Konrad 03 – 50.09

Musiał Filip 04- 53.87

Cepuchowicz Jakub 02 – 40.67 – 3 miejsce w swoim roczniku

Szkirpan Michał 02 – 43.01

Rękowski Maciej 02 49.43 95

Torba Kacper 00 – 34.89 272

Lewkowski Patryk 99 – 38.64 200

Szkirpan Jonasz 97 – 31.43 372

Sławiński Marcin 97 – 33.02 321

Pogodziński Dorian 97 -36.41 239

50 m klasyk

Wójcik Monika 98 – 38.87 – 3 miejsce  w swoim roczniku

Markuszewska Kornela 99 – 40.83

Pawlewicz Konrad 03 – 55.85

Skórniak Jakub 03 – 58.68

Cepuchowicz Jakub 02 – 46.05

Kusto Rafał 99 – 34.37 – 1 miejsce w swoim roczniku

Kolotilov Edwin 99 – 36.85

Sławiński Marcin 97 – 33.67 – 3 miejsce open

Juszczyk Dawid 97 – 36.71

50 m motyl

Młodzińska Wiktoria 04 – 44.72

Rudek Wiktoria 00 – 33.29 – 2 miejsce w swoim roczniku

Wójcik Monika 98 – 35.38

Markuszewska Kornela 99 – 36.40

Parzyński Hubert 02 – 39.85- 2 miejsce w swoim roczniku

Szkirpan Michał 02 – 45.50

Puzio Radosław 01 – 46.49

Rękowski Maciej 02 – 47.07

Kolotilov Edwin 99 – 30.61 – 3 miejsce w swoim roczniku

Torba Kacper 00 – 31.17

Lewkowski Patryk 99 – 32.71

Stołecki Mateusz 00 – 34.48

Szkirpan Jonasz 97 – 27.88

Tkaczyk Konrad 97 – 29.31

Sławiński Marcin 97-29.81

Juszczyk Dawid 97 – 30.79

Pogodziński Dorian 97 – 31.18

200 m zmiennym

Wójcik Monika 98 – 2:45.53 426 35.25 44.78 46.57 38.93 – 2 miejsce open i 2 w swoim roczniku

Torba Kacper 00 – 2:36.77 341 32.88 42.01 47.61 34.27 – 3 miejsce w swoim roczniku

Sławiński Marcin 97 – 2:25.99 423 31.70 39.06 40.46 34.77 – 3 miejsce open

4 x 50 m dowolnym sztafeta mieszana

6. UKS „Orka”‚ Lubań 1 UKS „Orka”‚ Lubań 1:57.12 327

Rudek Wiktoria 00 30.59 Wójcik Monika 98 32.50

Szkirpan Michał 02 27.41 Tkaczyk Konrad 97 26.62

10. UKS „Orka”‚ Lubań 2 UKS „Orka”‚ Lubań 2:06.55 259

Młodzińska Wiktoria 04 34.00 Markuszewska Kornela 99 38.31

Torba Kacper 00 28.00 Sławiński Marcin 97 26.24

Wielkie gratulacje dla zawodników, rodziców, trenerów.